O nás

prod

Od listopadu 2012 nás najdete v útulné a čajem provoněné prodejně sypaných čajů a zrnkové kávy na rohu ulic Kateřinské a Havelkovy.

Před rekonstrukcí olomouckého Prioru jste nás mohli zastihnout v I.patře obchodního domu. Spousta našich zákazníků si ale přála, abychom i v době rekonstrukce byli poblíž centra, a proto jsme se přestěhovali do příjemné prodejny v Kateřinské ulici, kde nás zastihnete od pondělí až do soboty.

Naše prodejna se jmenuje Tea-Pek a v ní našim zákazníkům nabízíme široký sortiment čajového a kávového portfolia.

Čaje i kávu přechováváme v ručně foukaných skleněných dózách a po přivonění k jednotlivým pokličkám ucítíte rozlévající se vůni samotných čajů i přísad, které čaje příjemně dochucují.

Kromě čajů ze všech koutů světa u nás najdete také zrnkovou kávu z menších či větších plantáží od Afriky přes Ameriku až po Indonesii. Jedná se vždy o 100% arabiky, jednodruhové kávy, které pro Vás vždy čerstvě Oxalis ve Slušovicích praží.

Dále také nabízíme čajové a kávové příslušenství. Od bambusových sítek, přes nerez sítka, hrnečky, plechové dózy na čaj i kávu až po čajové a kávové soupravy, díky kterým si každou chvilku s rodinou či přáteli vychutnáte plnými doušky.

Ke kávě i k čaji jsou velmi chutné sušené plody, které u nás také najdete. Sušené ovoce, ale i oříšky v nejrůznějších polevách, jako je mléčná i hořká čokoláda, jogurt, tiramisu, skořice a karamel vždy potěší každého milovníka sladkého. A kdo má raději něco ostřejšího, najde u nás Wasabi s japonským křenem, ďábelské oříšky, slané kešu apod.

Milovníci belgických pralinek a kvalitní čokolády si u nás také přijdou na své.

Dále nabízíme Hromčíkovu medovinu vyráběnou za studena a pokud chcete svým blízkým udělat radost, jako dárek ji můžete u nás koupit i v okrasných lahvích.

Také Vám nabízíme malé pečené čaje (1-2 porce) a dále velkou skleničku pečených čajů, ze které uděláte 8-10 porcí výborného pečeného ovocného čaje.

A v neposlední řadě si od nás můžete v kelímku odnést lahodnou kávu s sebou.

*** TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU ***

 

Nová prodejnaLetáček 2014

Comments are closed.